4xOC Tran. 5000Vrms 70V 50mA CTR=50-600%
| Kód: | 1201020 |
| Výrobce: | Avago Technologies Limited |
| Hmotnost [g]: | 1.87 |
| obsah látek: | RoHS |
| Značení výrobce: | ACPL-847-060E |
| Teplota min: | -30 °C |
| Teplota max: | 100 °C |
| Napětí: | 70V |
| Izolace: | 5000Vrms |
| CTR: | 50-600% |
| Pouzdro: | PDIP-16.3 |
| Počet kanálů: | 4x |
| Balení [ks]: | 25 |
| Obal: | Tuba |
ACPL-847-060E
PC847
SMD: Ne
Výprodej