Rezistor 1206 250mW 2,00R 1% 100ppm
| Kód: | 1641249 |
| Výrobce: | YAGEO Corp. |
| obsah látek: | RoHS |
| Značení výrobce: | AC1206FR-072RL |
| Teplota min: | -55 °C |
| Teplota max: | 155 °C |
| Tolerance: | 1% |
| Výkon: | 250mW |
| Typ Rez.: | Metalizovaný |
| Odpor: | 2R |
| Tep. Koeficient: | 100ppm |
| Pouzdro: | 1206 |
| Balení [ks]: | 5000 |
| Obal: | Cívka 7" (180 mm) |
AC1206FR-072RL
R12E002,00F
(3216): 0.126" × 0.063" (3.2 mm × 1.6 mm)
SMD: Ano
Doprodej
cenazavse_ikona