2 electrode arrester 230V <1.5p
| Kód: | 22496 |
| Výrobce: | Siemens |
| Hmotnost [g]: | 2.51 |
| Značení výrobce: | A81-A230X |
| značení výrobce 2: | B88069X2250S102 |
| Teplota min: | -40 °C |
| Teplota max: | 90 °C |
| Napětí: | 230V |
| Počet vývodů: | 2 |
| značení výrobce 3: | Q69X225 |
| Pouzdro: | Axial |
| Balení [ks]: | 100 |
| Obal: | Volně |
A81-A230X
B88069X2250S102
Q69X225
Axiální pouzdro
SMD: Ne
Výprodej