Žebřík 1x4pinů v=13,8m zlacený
| Kód: | 2764002 |
| Výrobce: | W+P PRODUCTS GmbH |
| Hmotnost [g]: | 0.5 |
| Značení výrobce: | 949-19-004-00 |
| Teplota min: | -55 °C |
| Teplota max: | 125 °C |
| Počet řad: | 1 |
| Provedení: | 180° |
| Výška pinů: | 5,7mm |
| Rastr: | 2,54mm |
| Počet pinů: | 4 |
| Obal: | Volně |
949-19-004-00
949-19-004-0
Doprodej
cenazavse_ikona