Vidlice 2p. rovná 3,96mm do PS
| Kód: | 1394092 |
| Výrobce: | GSN Electronics Inc. |
| Hmotnost [g]: | 0.57 |
| Značení výrobce: | 87P391T1F-02XLY-50 |
| Teplota min: | -25 °C |
| Teplota max: | 85 °C |
| Proud: | 7A |
| Počet pozic: | 2 |
| Napětí: | 250V |
| Rozměry/Rastr: | 3,96mm |
| Obal: | Volně |
87P391T1F-02XLY-50
NSL396-2G
Výprodej