Edge Card Connector PCI Express™ RM=1mm 26p. 2 row
| Kód: | 6824137 |
| Výrobce: | Molex, LLC |
| obsah látek: | RoHS |
| Značení výrobce: | 87715-9901 |
| značení výrobce 2: | 0877159901 |
| Teplota min: | -55 °C |
| Teplota max: | 85 °C |
| Počet pozic: | 26 |
| Rozměry/Rastr: | 1,00mm |
| Druh, řada: | PCI Express |
| značení výrobce 3: | 877159901 |
| Balení [ks]: | 3780 |
| Obal: | TRAY |
87715-9901
0877159901
877159901
Výprodej