Inductor 22uH 20% 1,55A 156mRdc SRF=17,2Mhz
| Kód: | 3705753 |
| Výrobce: | Würth Elektronik GmbH & Co. KG |
| obsah látek: | RoHS |
| Značení výrobce: | 784778220 |
| Teplota min: | -40 °C |
| Teplota max: | 125 °C |
| Proud: | 1.55A |
| Série: | PDA-7332 |
| Indukčnost: | 22uH |
| Tol: | 156mΩ |
| SRF: | 17.2MHz |
| Pouzdro: | SMD |
| Balení [ks]: | 1000 |
| Obal: | Cívka |
784778220
WE784778220
Nijak jinak nespecifikované SMD pouzdro
SMD: Ano
Výprodej