4-bit buffer/line driver; 3-state
| Kód: | 2739425 |
| Výrobce: | Nexperia B.V. |
| Hmotnost [g]: | 0.37 |
| Značení výrobce: | 74HCT125D,653 |
| značení výrobce 2: | 9337 570 10653 |
| Teplota min: | -40 °C |
| Teplota max: | 125 °C |
| Pouzdro: | SO-14.15 |
| Balení [ks]: | 2500 |
| Obal: | Cívka 13" (330 mm) |
74HCT125D,653
9337 570 10653
74HCT125D
SMD: Ano
Doprodej
cenazavse_ikona