Low-power D-type flip-flop; positive-edge trigger
| Kód: | 1619568 |
| Výrobce: | NXP Semiconductors N.V. |
| obsah látek: | RoHS |
| Značení výrobce: | 74AUP1G80GW,125 |
| značení výrobce 2: | 9352 790 49125 |
| Teplota min: | -40 °C |
| Teplota max: | 85 °C |
| Pouzdro: | TSSOP-5 |
| Balení [ks]: | 1 |
| Obal: | Cívka 7" (180 mm) |
74AUP1G80GW,125
9352 790 49125
74AUP1G80
SMD: Ano
Výprodej