SMD zásuvka do PS dvojitá 2mm 40p.
| Kód: | 1017865 |
| Výrobce: | W+P PRODUCTS GmbH |
| Hmotnost [g]: | 1.61 |
| Značení výrobce: | 7450-40-11-00-00-PPTR |
| Teplota min: | -40 °C |
| Teplota max: | 105 °C |
| Počet řad: | 2 |
| Provedení: | 180° |
| Výška: | 2,8mm |
| Pouzdro: | SMD |
| Rastr: | 2mm |
| Počet pinů: | 40 |
| Balení [ks]: | 1000 |
| Obal: | Cívka |
7450-40-11-00-00-PPTR
7450-40-11-00
Nijak jinak nespecifikované SMD pouzdro
SMD: Ano
Výprodej