Dutinková lišta SMD dvouřadá 20p. v=2.8mm
| Kód: | 1058689 |
| Výrobce: | W+P PRODUCTS GmbH |
| Hmotnost [g]: | 0.86 |
| Značení výrobce: | 7450-20-11-00-10-PSST |
| Teplota min: | -40 °C |
| Teplota max: | 105 °C |
| Počet pozic: | 20 |
| Počet řad: | 2 |
| Provedení: | 180° |
| Výška: | 2,8mm |
| Pouzdro: | SMD |
| Rastr: | 2mm |
| Balení [ks]: | 30 |
| Obal: | Tuba |
7450-20-11-00-10-PSST
7450-20-11-00
Nijak jinak nespecifikované SMD pouzdro
SMD: Ano
Výprodej