SMD zásuvka do PS dvojitá 2mm 12p.
| Kód: | 878572 |
| Výrobce: | W+P PRODUCTS GmbH |
| Hmotnost [g]: | 0.75 |
| Značení výrobce: | 7450-12-20-00-00-PPST/BF |
| Teplota min: | -40 °C |
| Teplota max: | 105 °C |
| Počet pozic: | 12 |
| Počet řad: | 2 |
| Provedení: | 180° |
| Výška: | 4,3mm |
| Pouzdro: | SMD |
| Rastr: | 2mm |
| Balení [ks]: | 51 |
| Obal: | Tuba |
7450-12-20-00-00-PPST/BF
7450-12-20-00
Nijak jinak nespecifikované SMD pouzdro
SMD: Ano
Výprodej