SMD Tlumivka 10uH 0,064R 1,83A SRF=23Mhz
| Kód: | 1018947 |
| Výrobce: | Würth Elektronik GmbH & Co. KG |
| Hmotnost [g]: | 0.77 |
| Značení výrobce: | 744778910 |
| Teplota min: | -40 °C |
| Teplota max: | 125 °C |
| Proud: | 1,83A |
| Série: | PD-S |
| Indukčnost: | 10uH |
| Tol: | 20% |
| SRF: | 32Mhz |
| Pouzdro: | SMD |
| Balení [ks]: | 1000 |
| Obal: | Cívka |
744778910
WE744778910
Nijak jinak nespecifikované SMD pouzdro
SMD: Ano
Výprodej