SMD Tlumivka 2,2uH 25% 0.043R 2.9A SRF=93MHz
| Kód: | 1092154 |
| Výrobce: | Würth Elektronik GmbH & Co. KG |
| Hmotnost [g]: | 0.49 |
| Značení výrobce: | 7447785002 |
| Teplota min: | -40 °C |
| Teplota max: | 125 °C |
| Proud: | 2,9A |
| Série: | PD-XS |
| Indukčnost: | 2,2uH |
| Tol: | 25% |
| SRF: | 88Mhz |
| Pouzdro: | SMD |
| Balení [ks]: | 1000 |
| Obal: | Cívka |
7447785002
WE7447785002
Nijak jinak nespecifikované SMD pouzdro
SMD: Ano
Výprodej