SMD Tlumivka 47uH 0,19R 1,03A SRF=10Mhz
| Kód: | 1039486 |
| Výrobce: | Würth Elektronik GmbH & Co. KG |
| Hmotnost [g]: | 1.16 |
| Značení výrobce: | 7447779147 |
| Teplota min: | -40 °C |
| Teplota max: | 125 °C |
| Proud: | 1,03A |
| Série: | PD-M |
| Indukčnost: | 47uH |
| Tol: | 190mΩ |
| SRF: | 10,5MHz |
| Pouzdro: | SMD |
| Balení [ks]: | 1000 |
| Obal: | Cívka |
7447779147
WE7447779147
Nijak jinak nespecifikované SMD pouzdro
SMD: Ano
Výprodej