SMD Tlumivka 12uH 0,02R 4,5A SRF=19,7Mhz
| Kód: | 1978765 |
| Výrobce: | Würth Elektronik GmbH & Co. KG |
| Značení výrobce: | 744771112 |
| Teplota min: | -40 °C |
| Teplota max: | 125 °C |
| Proud: | 4,5A |
| Série: | PD-L |
| Indukčnost: | 12uH |
| Tol: | 20% |
| SRF: | 19,7Mhz |
| Pouzdro: | SMD |
| Balení [ks]: | 500 |
| Obal: | Cívka |
744771112
WE744771112
Nijak jinak nespecifikované SMD pouzdro
SMD: Ano
Výprodej