Tlumivka 150uH 151mR 2,1A SRF=5,5Mhz
| Kód: | 1134571 |
| Výrobce: | Würth Elektronik GmbH & Co. KG |
| Hmotnost [g]: | 5.65 |
| Značení výrobce: | 7447709151 |
| Teplota min: | -40 °C |
| Teplota max: | 125 °C |
| Proud: | 2,1A |
| Série: | PD-XXL |
| Indukčnost: | 150uH |
| Tol: | 20% |
| SRF: | 3,5Mhz |
| Pouzdro: | SMD |
| Balení [ks]: | 250 |
| Obal: | Cívka |
7447709151
WE7447709151
Nijak jinak nespecifikované SMD pouzdro
SMD: Ano
Výprodej