SMD Tlumivka 47uH 91,1mR 2.8A SRF=9,2Mhz
| Kód: | 985689 |
| Výrobce: | Würth Elektronik GmbH & Co. KG |
| Hmotnost [g]: | 6.68 |
| obsah látek: | RoHS |
| Značení výrobce: | 74457147 |
| Teplota min: | -40 °C |
| Teplota max: | 125 °C |
| Proud: | 2,8A |
| Série: | PD4-XL |
| Indukčnost: | 47uH |
| Tol: | 10% |
| SRF: | 9,2Mhz |
| Pouzdro: | SMD |
| Balení [ks]: | 250 |
| Obal: | Cívka |
74457147
WE74457147
Nijak jinak nespecifikované SMD pouzdro
SMD: Ano
Výprodej