SMD Tlumivka 150uH 447,6mR 1A SRF=5,3MHz
| Kód: | 985688 |
| Výrobce: | Würth Elektronik GmbH & Co. KG |
| Hmotnost [g]: | 2.29 |
| obsah látek: | RoHS |
| Značení výrobce: | 74456215 |
| Teplota min: | -40 °C |
| Teplota max: | 125 °C |
| Proud: | 1A |
| Série: | PD4-L |
| Indukčnost: | 150uH |
| Tol: | 10% |
| SRF: | 5,3Mhz |
| Pouzdro: | SMD |
| Balení [ks]: | 600 |
| Obal: | Cívka |
74456215
WE74456215
Nijak jinak nespecifikované SMD pouzdro
SMD: Ano
Výprodej