SMD Tlumivka 0,47uH 0,67mR 30A 100Mhz
| Kód: | 1110156 |
| Výrobce: | Würth Elektronik GmbH & Co. KG |
| Hmotnost [g]: | 5.52 |
| Značení výrobce: | 744355147 |
| Teplota min: | -40 °C |
| Teplota max: | 150 °C |
| Proud: | 30A |
| Série: | HCI |
| Indukčnost: | 470nH |
| Tol: | 20% |
| SRF: | 100Mhz |
| Pouzdro: | SMD |
| Balení [ks]: | 400 |
| Obal: | Cívka |
744355147
WE744355147
Nijak jinak nespecifikované SMD pouzdro
SMD: Ano
Výprodej