Inductor 100uH 30% 550mA 440mRdc SRF=10Mhz
| Kód: | 2252535 |
| Výrobce: | Würth Elektronik GmbH & Co. KG |
| Značení výrobce: | 744062101 |
| Teplota min: | -40 °C |
| Teplota max: | 125 °C |
| Proud: | 550mA |
| Série: | TPC |
| Indukčnost: | 100uH |
| Tol: | 30% |
| SRF: | 10Mhz |
| Pouzdro: | SMD |
| Balení [ks]: | 500 |
| Obal: | Cívka |
744062101
WE744062101
Nijak jinak nespecifikované SMD pouzdro
SMD: Ano
Výprodej