žebřík 14p. 2 řady výška 14.3mm zlacený RM=2mm
| Kód: | 2764178 |
| Výrobce: | W+P PRODUCTS GmbH |
| Hmotnost [g]: | 1.02 |
| Značení výrobce: | 734-14.3-014-20-00 |
| Teplota min: | -40 °C |
| Teplota max: | 105 °C |
| Počet řad: | 2 |
| Provedení: | 180° |
| Výška pinů: | 4mm |
| Rastr: | 2mm |
| Počet pinů: | 14 |
| Balení [ks]: | 1500 |
| Obal: | Volně |
734-14.3-014-20-00
734-14.3-014
Výprodej