Vidlice pro svorkovnice 90° 6p. RM=3,5mm 10A 300V zelená
| Kód: | 2978580 |
| Výrobce: | Würth Elektronik GmbH & Co. KG |
| obsah látek: | RoHS |
| Značení výrobce: | 691322110006S |
| značení výrobce 2: | MRT9P3.5/6SQVE |
| Teplota min: | -40 °C |
| Teplota max: | 105 °C |
| Proud: | 10A |
| Počet pozic: | 6 |
| Napětí: | 300V |
| Rozměry/Rastr: | 3,50mm |
| Druh, řada: | 3221S |
| Balení [ks]: | 380 |
| Obal: | Volně |
691322110006S
MRT9P3.5/6SQVE
WE691322110006S
Doprodej
cenazavse_ikona