PCB Header 3,5mm 4p. 300V 10,5A
| Kód: | 2978573 |
| Výrobce: | Würth Elektronik GmbH & Co. KG |
| obsah látek: | RoHS |
| Značení výrobce: | 691321100004S |
| značení výrobce 2: | MRT9P3.5/4VE |
| Teplota min: | -40 °C |
| Teplota max: | 105 °C |
| Proud: | 10,5A |
| Počet pozic: | 4 |
| Napětí: | 300V |
| Rozměry/Rastr: | 3,50mm |
| Druh, řada: | 3211S |
| Balení [ks]: | 600 |
| Obal: | Volně |
691321100004S
MRT9P3.5/4VE
WE691321100004S
Doprodej
cenazavse_ikona