2p. 2.54mm Autocom Single Row Female Right Angled IDC Receptacle
| Kód: | 2872138 |
| Výrobce: | Würth Elektronik GmbH & Co. KG |
| obsah látek: | RoHS |
| Značení výrobce: | 661002151923 |
| Teplota min: | -40 °C |
| Teplota max: | 125 °C |
| Počet pozic: | 2 |
| Barva: | černá |
| Počet řad: | 1 |
| Rastr: | 2,54mm |
661002151923
WE661002151923
Doprodej
cenazavse_ikona