Dual Socket Header RM=2,54mm 20p. 90°
| Kód: | 3762121 |
| Výrobce: | Würth Elektronik GmbH & Co. KG |
| obsah látek: | RoHS |
| Značení výrobce: | 613020243121 |
| Teplota min: | -40 °C |
| Teplota max: | 125 °C |
| Počet řad: | 2 |
| Provedení: | 90° |
| Výška: | 8,5mm |
| Rastr: | 2,54mm |
| Počet pinů: | 20 |
| Balení [ks]: | 160 |
| Obal: | TRAY |
613020243121
WE613020243121
Výprodej