SMD zásuvka 2.54mm 6p.
| Kód: | 1331605 |
| Výrobce: | Würth Elektronik GmbH & Co. KG |
| Hmotnost [g]: | 0.47 |
| Značení výrobce: | 610006243021 |
| Teplota min: | -40 °C |
| Teplota max: | 125 °C |
| Počet řad: | 2 |
| Provedení: | 180° |
| Výška: | 3,7mm |
| Pouzdro: | SMD |
| Rastr: | 2,54mm |
| Počet pinů: | 6 |
| Balení [ks]: | 80 |
| Obal: | Tuba |
610006243021
WE610006243021
Nijak jinak nespecifikované SMD pouzdro
SMD: Ano
Výprodej