3,96mm molex tělísko 3p.
| Kód: | 1975338 |
| Výrobce: | MPE-Garry GmbH |
| Značení výrobce: | 579-1-003-X-BS0 |
| Teplota min: | -25 °C |
| Teplota max: | 105 °C |
| Proud: | 5A |
| Počet pozic: | 3 |
| Napětí: | 250V |
| Rozměry/Rastr: | 3,96mm |
| Balení [ks]: | 1000 |
| Obal: | Volně |
579-1-003-X-BS0
NSG396M-3
Výprodej