LED 5mm červená 624nm 3200mcd 55°
| Kód: | 771260 |
| Výrobce: | Hebei I.T. Shanghai Co. Ltd. |
| Hmotnost [g]: | 1 |
| Značení výrobce: | 560PR2C |
| Teplota min: | -25 °C |
| Teplota max: | 85 °C |
| Druh: | 5mm |
| Vlnová délka: | 624nm |
| Svítivost: | 3200mcd |
| Vyzařovací úhel: | 55° |
| Barva: | červená |
| Pouzdro: | R=2,5 |
| Balení [ks]: | 250 |
| Obal: | Volně |
560PR2C
Radiální vývody rozteč 2.54
SMD: Ne
Výprodej