Schottky dioda 40V 5,5A
| Kód: | 641133 |
| Výrobce: | International Rectifier Corporation |
| Hmotnost [g]: | 0.64 |
| Značení výrobce: | 50WQ04FNPBF |
| Teplota min: | -40 °C |
| Teplota max: | 150 °C |
| Proud: | 5,5A |
| Napětí: | 40V |
| Druh, typ: | Schottky |
| VF @ 125°C: | 0,44V |
| Konfigurace, výkon: | Single |
| Pouzdro: | TO-252AA(DPAK) |
| Balení [ks]: | 75 |
| Obal: | Tuba |
50WQ04FNPBF
50WQ04FN
SMD: Ano
Výprodej