Krystal SMD 50MHz 12pF 50ppm
| Kód: | 3880618 |
| Výrobce: | Technical Crystal (China) Ltd |
| obsah látek: | RoHS |
| Značení výrobce: | 50M(SM32254,50ppm,12pF,-40+85,Ro |
| Teplota min: | -20 °C |
| Teplota max: | 70 °C |
| Typ: | XTAL |
| Frekvence: | 50Mhz |
| Konfig-C: | 12pF |
| Tol.freq: | 50ppm |
| Pouzdro: | 3.2x2.5mm |
| Balení [ks]: | 1000 |
| Obal: | Cívka |
50M(SM32254,50ppm,12pF,-40+85,Ro
XS.50.0000I
SMD: Ano
Doprodej
cenazavse_ikona