SMT Pin Header 2mm 4p. 2row
| Kód: | 3066180 |
| Výrobce: | W+P PRODUCTS GmbH |
| obsah látek: | RoHS |
| Značení výrobce: | 46-7351-04-20-20-00-10-PP |
| Teplota min: | -40 °C |
| Teplota max: | 105 °C |
| Počet pozic: | 4 |
| Počet řad: | 2 |
| Provedení: | 180° |
| Pouzdro: | SMD |
| Výška pinů: | 4mm |
| Rastr: | 2mm |
| Obal: | Volně |
46-7351-04-20-20-00-10-PP
7351-04-20-20
Nijak jinak nespecifikované SMD pouzdro
SMD: Ano
Výprodej