Zásuvka do PS RM=2mm dvojřadá 44p.
| Kód: | 2415456 |
| Výrobce: | W+P PRODUCTS GmbH |
| Hmotnost [g]: | 3.42 |
| Značení výrobce: | 415-044-2-10-00 |
| Teplota min: | -40 °C |
| Teplota max: | 105 °C |
| Počet řad: | 2 |
| Provedení: | 180° |
| Výška: | 9,35mm |
| Rastr: | 2,00mm |
| Počet pinů: | 44 |
| Obal: | Volně |
415-044-2-10-00
415-044-2-10
Doprodej
cenazavse_ikona