8pol. 4.20mm (.165") Pitch Mini-Fit, Jr.™ Rec. Housing, Dual Row
| Kód: | 74590 |
| Výrobce: | Molex, LLC |
| Hmotnost [g]: | 1.84 |
| Značení výrobce: | 39-01-2080 |
| značení výrobce 2: | 0039012080 |
| Teplota min: | -40 °C |
| Teplota max: | 105 °C |
| Počet pozic: | 8 |
| Rozměry/Rastr: | 4,20mm |
| značení výrobce 3: | 5557-8R |
| Druh,fam: | Mini-Fit Jr. |
| Balení [ks]: | 1000 |
| Obal: | Volně |
39-01-2080
0039012080
5557-8R
Výprodej