Šroubovací svroka 2p. 5.08mm v=12,5mm
| Kód: | 56653 |
| Výrobce: | KARSON Technology Ltd. |
| Hmotnost [g]: | 2.89 |
| Značení výrobce: | 374-021-11 |
| Teplota min: | -30 °C |
| Teplota max: | 120 °C |
| Proud: | 20A |
| Počet pozic: | 2 |
| Napětí: | 300V |
| Rozměry/Rastr: | 5,08mm |
| Druh, řada: | V 12,5mm |
| Balení [ks]: | 500 |
| Obal: | Volně |
374-021-11
Výprodej