Šroub. svorka 3,5mm 3p.
| Kód: | 1190099 |
| Výrobce: | KARSON Technology Ltd. |
| Hmotnost [g]: | 1.51 |
| obsah látek: | RoHS |
| Značení výrobce: | 350-031-12-00 |
| Teplota min: | -30 °C |
| Teplota max: | 120 °C |
| Proud: | 10A |
| Počet pozic: | 3 |
| Napětí: | 250V |
| Rozměry/Rastr: | 3,50mm |
| Druh, řada: | 350 |
| Balení [ks]: | 1000 |
| Obal: | Volně |
350-031-12-00
350-031-12
Výprodej