Female Header RM=2,54mm 2 row 10p. 3,71mm
| Kód: | 2673507 |
| Výrobce: | W+P PRODUCTS GmbH |
| obsah látek: | RoHS |
| Značení výrobce: | 3492-10-3-00-00-ST |
| Teplota min: | -40 °C |
| Teplota max: | 125 °C |
| Počet řad: | 2 |
| Provedení: | 180° |
| Výška: | 3,71mm |
| Pouzdro: | SMD |
| Rastr: | 2,54mm |
| Počet pinů: | 10 |
| Obal: | Tuba |
3492-10-3-00-00-ST
3492-10-3-00
Nijak jinak nespecifikované SMD pouzdro
SMD: Ano
Výprodej