Cermet. Trimr 1ot. osa zhora 20K 10% 500mW
| Kód: | 662392 |
| Výrobce: | Bourns, Inc |
| obsah látek: | RoHS |
| Značení výrobce: | 3362P-1-203LF |
| Teplota min: | -55 °C |
| Teplota max: | 125 °C |
| Tolerance: | 10% |
| Výkon: | 500mW |
| Odpor: | 20K |
| Průběh: | linear |
| Provedení: | naležato |
| Pouzdro: | Radial |
| Balení [ks]: | 50 |
| Obal: | Tuba |
3362P-1-203LF
3362P-1-203
SMD: Ne
Výprodej