Šroub. svorka 5mm 3p. 45° šedá
| Kód: | 950467 |
| Výrobce: | KARSON Technology Ltd. |
| Hmotnost [g]: | 4.56 |
| Značení výrobce: | 330-031-11-00 |
| Teplota min: | -30 °C |
| Teplota max: | 120 °C |
| Proud: | 16A |
| Počet pozic: | 3 |
| Napětí: | 300V |
| Rozměry/Rastr: | 5,00mm |
| Druh, řada: | A 12,5mm |
| Balení [ks]: | 250 |
| Obal: | Volně |
330-031-11-00
330-031-11
Výprodej