Šroub. nasouv. svorka 5mm 2p. šedá
| Kód: | 1190080 |
| Výrobce: | KARSON Technology Ltd. |
| Hmotnost [g]: | 1.96 |
| obsah látek: | RoHS |
| Značení výrobce: | 320-021-11-00 |
| Teplota min: | -30 °C |
| Teplota max: | 120 °C |
| Proud: | 8/16A |
| Počet pozic: | 2 |
| Napětí: | 300V |
| Rozměry/Rastr: | 5,00mm |
| Druh, řada: | P 11,0mm |
| Balení [ks]: | 500 |
| Obal: | Volně |
320-021-11-00
320-021-11
Výprodej