Šr. svorka zah. 5mm 3p.v=7,5mm
| Kód: | 9136 |
| Výrobce: | KARSON Technology Ltd. |
| Hmotnost [g]: | 3.15 |
| Značení výrobce: | 311-031-11 |
| Teplota min: | -30 °C |
| Teplota max: | 120 °C |
| Proud: | 16A |
| Počet pozic: | 3 |
| Napětí: | 250V |
| Rozměry/Rastr: | 5,00mm |
| Druh, řada: | 311 |
| Balení [ks]: | 500 |
| Obal: | Volně |
311-031-11
Výprodej