Oscillator 30MHz 100ppm CMOS/TTL
![30MHz(DIP14,+/-100ppm,5V) [TCL] Technical Crystal (China) Ltd 30MHz(DIP14,+/-100ppm,5V) [TCL] Technical Crystal (China) Ltd](https://shop.ryston.cz/_obchody/ryston/prilohy/112/30mhz-dip14-100ppm-5v-tcl.jpg)
![30MHz(DIP14,+/-100ppm,5V) [TCL] Technical Crystal (China) Ltd 30MHz(DIP14,+/-100ppm,5V) [TCL] Technical Crystal (China) Ltd](https://shop.ryston.cz/_obchody/ryston/prilohy/112/30mhz-dip14-100ppm-5v-tcl-1.jpg)
| Kód: | 85524 |
| Výrobce: | Technical Crystal (China) Ltd |
| Hmotnost [g]: | 4.02 |
| Značení výrobce: | 30MHz(DIP14,+/-100ppm,5V) |
| Teplota max: | 70 °C |
| Typ: | CMOS/TTL |
| konfig./Nap.: | 5V |
| Frekvence: | 30MHz |
| Fre. Tol.: | 100ppm |
| Pouzdro: | DIL-14-metal |
| Balení [ks]: | 100 |
| Obal: | Tuba |
30MHz(DIP14,+/-100ppm,5V)
XO.30.0000
DIL-14-metal (xtal osc)
SMD: Ne
Výprodej