Zajištěná precizní objímka DIL28 RM=15
| Kód: | 2687 |
| Výrobce: | Aries |
| Hmotnost [g]: | 8.41 |
| Značení výrobce: | 28-C182-10 |
| Teplota min: | -55 °C |
| Teplota max: | 105 °C |
| Druh: | DIL |
| Počet kontaktů: | 28 |
| Počet řad: | 2 |
| Rozteč: | 15,24mm |
| Pouzdro: | DIL-28 |
| Balení [ks]: | 100 |
| Obal: | Volně |
28-C182-10
DIL28PZ-Z
SMD: Ne
Výprodej