Objímka ZIF DIL28 levná
| Kód: | 5187 |
| Výrobce: | Aries |
| Značení výrobce: | 28-526-10 |
| Teplota min: | -55 °C |
| Teplota max: | 105 °C |
| Druh: | ZIF DIL |
| Počet kontaktů: | 28 |
| Počet řad: | 2 |
| Rozteč: | 15,24mm |
| Pouzdro: | DIL-28 |
| Balení [ks]: | 50 |
| Obal: | TRAY |
28-526-10
ZIF28A
SMD: Ne
Výprodej