Krystal SMD 27.12MHz 7pF 15ppm 4p
| Kód: | 2177295 |
| Výrobce: | Technical Crystal (China) Ltd |
| Značení výrobce: | 27.120MHz(SM25204,+/-15ppm,7pF,100Ohm) |
| značení výrobce 2: | 27M12BDCLCDKA-SM25204 |
| Teplota min: | -20 °C |
| Teplota max: | 70 °C |
| Typ: | XTAL |
| Frekvence: | 27,12MHz |
| Konfig-C: | 7pF |
| Tol.freq: | 15ppm |
| Pouzdro: | 2.5x2.0mm |
| Balení [ks]: | 1000 |
| Obal: | Cívka |
27.120MHz(SM25204,+/-15ppm,7pF,100Ohm)
27M12BDCLCDKA-SM25204
XS.27.1200H
SMD: Ano
Výprodej