SMD Oscillator 27Mhz 50ppm 3.3V
| Kód: | 1039122 |
| Výrobce: | Technical Crystal (China) Ltd |
| Hmotnost [g]: | 0.25 |
| obsah látek: | RoHS |
| Značení výrobce: | 27.000 MHz (CX50324, +/-50ppm, 3.3V, RoHS) |
| Teplota min: | -40 °C |
| Teplota max: | 85 °C |
| Typ: | XO |
| konfig./Nap.: | 3.3V |
| Frekvence: | 27MHz |
| Fre. Tol.: | 50ppm |
| Pouzdro: | 5.0x3.2mm |
| Obal: | Cívka |
27.000 MHz (CX50324, +/-50ppm, 3.3V, RoHS)
XOS.27.0000G
SMD: Ano
Výprodej