3.96mm (.156") Pitch KK® Solid Header, Vertical, Friction Lock, 12p.
| Kód: | 277501 |
| Výrobce: | Molex, LLC |
| Značení výrobce: | 26-60-4120 |
| značení výrobce 2: | 0026604120 |
| Teplota min: | -40 °C |
| Teplota max: | 105 °C |
| Proud: | 7A |
| Počet pozic: | 12 |
| Napětí: | 250V |
| Rozměry/Rastr: | 3,96mm |
| značení výrobce 3: | 26604120 |
| Druh,fam: | KK 156 |
| Balení [ks]: | 150 |
| Obal: | Volně |
26-60-4120
0026604120
26604120
Výprodej