Rezistor 2512 1W 0R 5%
| Kód: | 1533365 |
| Výrobce: | Royal Electronic Factory (Thailand) Co.,Ltd. |
| obsah látek: | RoHS |
| Značení výrobce: | 25121WJ0000T4E |
| Teplota min: | -55 °C |
| Teplota max: | 155 °C |
| Tolerance: | 5% |
| Výkon: | 1W |
| Typ Rez.: | Metalizovaný |
| Odpor: | 0R |
| Pouzdro: | 2512 |
| Obal: | Cívka |
25121WJ0000T4E
R25E000
0.25" × 0.12" (6.3 mm × 3.0 mm)
SMD: Ano
Výprodej