Krystal SMD 24.576MHz 20ppm 20pF
| Kód: | 1045251 |
| Výrobce: | Technical Crystal (China) Ltd |
| Hmotnost [g]: | 0.22 |
| obsah látek: | RoHS |
| Značení výrobce: | 24.576MSM60354,20ppm,20pF |
| Teplota min: | -20 °C |
| Teplota max: | 70 °C |
| Typ: | XTAL |
| Frekvence: | 24,5760MHz |
| Konfig-C: | 20pF |
| Tol.freq: | 20ppm |
| Pouzdro: | 6.0x3.5mm |
| Balení [ks]: | 1000 |
| Obal: | Cívka |
24.576MSM60354,20ppm,20pF
XS.24.5760D
SMD: Ano
Výprodej