Pružinová svorkovnice do DPS, tmavě šedá. 630V/24A 45°
| Kód: | 1172324 |
| Výrobce: | WAGO |
| obsah látek: | RoHS |
| Značení výrobce: | 236-752 |
| Teplota min: | -60 °C |
| Teplota max: | 105 °C |
| Proud: | 24A |
| Počet pozic: | 1 |
| Napětí: | 400V |
| Druh, řada: | 236 |
| Obal: | Volně |
236-752
WAGO236-752
Výprodej